Chemická flotační čistírna

AQUA 02e - chemická flotační čistírna odpadních vod znečištěných mytím vozidel a různé techniky včetně motorů.

 

Aqua02e-prospekt1
Komponenty z niž je vyrobena zaručují vysokou životnost a spolehlivost při jejím automatickém provozu včetně regulace zvoleného pH a dočištění vody přes samočinný výstupní filtr.
Tato čistírna najde uplatnění všude tam, kde se používají k mytí tlakové agregáty a portálové kartáčové mycí linky a vstupní vody nepřevýší emulgované ropné látky do 1000mg/l.

Rozměry a parametry:

Š-V-D ..........1000x1970x2000mm
Výkon...........2m 3/1h 
Spotřeba el.energie....1,5 kW                     

Cena čistírny .............. 198 000,-

 .


Dehydratační kontejner

Deh-kontejner

 

Slouží na odvodnění  a uložení flotačních kalů z čistírny. Je vyroben z PP plastu a osazen kovovým rámem opatřeným natáčivými pojezdovými koly. 

Cena kontejneru.......19 000,-

 

 

 


 

 

Záchytné žlaby do mycích prostorů

Pict0795Pict0971_2

Záchytné žlaby jsou vyrobeny z materiálu PP síly 15mm a služí k oddělování nejhrubších nečistot z mycí vody pomocí lapolové stěny. Vršek je opatřen pozinkovaným rámem s osazením na rošty, které jsou volitelné dle zátěže pojezdu - litina nebo pozink profil. Rošty na délku se nyrábějí dle přání zákazníka.

Cena je daná rošty a délkou žlabu.

 Pict1121_3


Sběrné jímky na znečištěnou vodu

Pict1280Pict1886

Sběrné jímky služí k akumulaci znečištěné vody z mytí, jsou vyrobeny z PP materiáu se zabudovanou boční armaturou ve výztuhách. Tyto jímky jsou zabetonovány pod technologii čištění do země.Vyrábějí se v rozměrech a velikostech dle výkonu mycí linky. Jsou dvojkomorové pro oddělení plovoucích a těžších nečistot.

Ceny jímek dle velikosti   

Pict0068

Pict1267


Nádrže na vyčištěnou vodu

Pict0809Pict1169

Nádrže na vyčištěnou vodu služí k akumulaci vyčištěné vody a k dalšímu používání na mytí techniky pomocí tlakové vodárny nebo vysokotlakého mycího agregátu. Obsahy nádrží se vyrábějí dle potřeby zákazníka. 

Cena dle velikosti a obsahu.


Dávkovací zařízení

Pict2733_2 Dávkovací zařízení různých druhů a typů dle požadavků, volitelné výkony a tlaky dávkovacích čerpadel pro různá média: Chlor,hydroxidy,kyseliny,vločkovadla.

Cena od 20000,-